Informacje prawne

Ta strona jest wstępem do działań Interton. Proszę przeczytać poniższy tekst przed rozpoczęciem korzystania z tej strony. Korzystając z tej witryny akceptujesz zasady i warunki określone tutaj. Jeśli nie zgadzasz się na warunki prosimy nie korzystać z witryny.


Informacje o plikach cookie
Przeczytaj informacje na temat  wykorzystania i zarządzania plikami cookie dla www.interton.com.

Deklaracja zgodności

Deklaracja zgodności, Interton Cosmo RIE
Deklaracja zgodności, Interton Cosmo ITE
Deklaracja zgodności, Interton Crisp BTE
Deklaracja zgodności, Interton Crisp RIE
Deklaracja zgodności, Interton Crisp Mini-BTE
Deklaracja zgodności, Interton Crisp ITE
Deklaracja zgodności, Interton Airlink
Deklaracja zgodności, Interton TV Streamer
Deklaracja zgodności, Interton Remote Control
Deklaracja zgodności, Interton Phone Clip


Polityka prywatności

W żadnym wypadku www.interton.com nie będzie, wynajmować lub sprzedawać informacji o poszczególnych użytkownikach odwiedzających nasze strony żadnej osobie poza Interton. Interton szanuje prywatność osób odwiedzających interton.com. Dane osobowe, które dana osoba przekaże nam na zasadzie dobrowolności, w tym profile zdrowia i / lub e-commerce, subskrypcji listy mailingowej, a także wszelkich innych informacji znajdujących się na stronie internetowej będą wykorzystywane wyłącznie do celów, dla których zostały pobrane. Wszystkie dane osobowe pomagają nam lepiej kształtować informacje, treści lub usług przez nas oferowanych w celu spełnienia preferencji naszych odbiorców. Www.interton.com zawiera technologię do zbierania informacji nie-osobowych naszych użytkowników. Technologia ta ma na celu zapewnić regularną aktualizację statystyk strony. Taka informacja pozwola nam lepiej ocenić, jakie zasoby na naszej stronie są używane częściej i jak możemy pomóc, aby zaspokoić potrzeby naszych odbiorców.

Strona WWW Zastrzeżenie
Ta strona może zawierać informacje odnoszące się do edukacji, dolegliwości fizycznych i ich leczenia. Każda taka informacja nie jest i nie może być stosowana jako substytut do diagnostyki medycznej i leczenia. Należy zasięgnąć porady lekarza lub innego wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia, lub jeśli masz jakiekolwiek pytania związane ze zdrowiem, sprawnością fizyczną lub chorobą. Interton nie jest zaangażowany w świadczenie lub praktyki lekarskiej, pielęgniarskiej lub doradztwa lub usług opieki zdrowotnej. INTERTON NIE GWARANTUJE, kompletności, poprawności, AKTULANOŚCI lub rzetelności informacji przedstawionych na tej stronie. Jesteś odpowiedzialny za weryfikację informacji dostępnych na stronie.

Interton nie sprawdza zawartość linków do witryny interton.com i nie może brać odpowiedzialności za takie treści . Radzimy używać dyskrecji w przeglądaniu interton.com i wszelkich miejsc związanch lub połączonych z nim . Internet zawiera materiały , które mogą być niewłaściwe lub pornograficzne , mogą być obraźliwe dla Ciebie , lub mogą zawierać nieprawdziwe informacje , które mogą naruszać prawa autorskie , zniesławienie lub zniesławienie prawa.

W przypadku zakupu towarów lub usług od osób trzecich lub stron internetowych , Interton nie jest stroną tej transakcji i nie ponosi żadnej odpowiedzialności w odniesieniu do tej transakcji . NIC ZAWARTE NA TEJ STRONIE NIE MOŻE BYĆ INTERPRETOWANE JAKO GWARANCJA PRODUKTU LUB PRZEDŁUŻENIE ORAZ ZMIANĘ GWARANCJI PRODUKTU. SZCZEGÓŁY OGRANICZEŃ GWARANCYJNYCH INTERTON A/S ZNAJDZIESZ W SWOJEJ KSIĄŻECZCE GWARANCYJNEJ  .

Interton nie może gwarantować , że wszystkie pobrane pliki z tej strony lub z dowolnego miejsca z nią związanego są wolne od błędów , wirusów, lub innych właściwości destrukcyjnych. Użytkownik zgadza się wziąć na siebie ryzyko w pobieraniu plików lub pobieraniu informacji z interton.com lub jakichkolwiek powiązanych witryn lub związanych z nimi . Użytkownik przyjmuje do wiadomości , że został poinformowany, że należy podjąć wszelkie niezbędne kroki w celu ochrony komputera i usuwania plików, zniszczenia , uszkodzenia lub innej awarii.