Funkcje

Skupiamy się na funkcjonalnej technologii, która działa - i dobrze
Interton jest własnością jednego z największych producentów aparatów słuchowych, Grupa GN, od 2005 roku - i nasza technologia jest oparta na GN-tych. Stosujemy sprawdzoną technologię firmy GN rdzenia w sposób zgodny własny sposób robienia rzeczy. Rezultatem jest niezbędna słuchu: funkcjonalne aparaty słuchowe, które są łatwe w użyciu w codziennych sytuacjach.


Przetwarzanie sygnału

Kanały wzmocnienia

Kanały wzmocnienia pozwalają  akustykowi  dostosować częstotliwość w oprogramowaniu

Programy Akustyczne

Maksymalna ilość programów dostępnych dla różnych ustawień, takich jak Programu Komfort, program telefoniczny i programu muzycznego.

Logarytmiczne WDRC

WDRC zapewnia, że ciche dźwięki są słyszalne,  a  głośne brzmią komfortowo

Redukcja szumów

Redukcja szumów

Ogranicza szumy tła.

Redukcja szumu mikrofonu

Redukcja szumów, która eliminuje  brzęczenie  na niskich częstotliwościach  bez wpływu na ogólne wzmocnienie

Redukcja szumu wiatru

Zmniejsza głośne efekty turbulencji wiatru w pobliżu mikrofonu dając lepszy komfort słuchania w naturalnym otoczeniu środowiskowym.

Osobista redukcja hałasu

Automatycznie zmienia ilość redukcji hałasu  w oparciu o oszacowanie stosunku S/N sygnału do szumu. Hałas zostanie zmniejszony w znacznym stopniu w hałaśliwych sytuacjach  lub ograniczy w małym stopni przy spokojnym otoczeniu. 

Zrozumienie mowy
Zintegrowana kierunkowość
Zapewnia naturalne i komfortowe wrażenia słuchowe, jednocześnie umożliwiając użytkownikowi słuchanie tego, co uważa za najbardziej interesujące, nawet w trudnych warunkach akustycznych. Dzięki wykorzystaniu technologii Interton 2,4 GHz komunikacji międzyusznej, oba aparaty słuchowe współpracują bezprzewodowo do określenia idealnego ustawienia dla aktualnego środowiska. Wynikiem tego jest poprawa klarowności dźwięków przy jednoczesnym zachowaniu świadomości otoczenia.

Stała kierunkowość

Poprawia rozumienie mowy w hałaśliwym otoczeniu, gdy hałas pochodzi ze stałego kierunku.

Kierunkowość zorientowana na mowę

Zapewnia pełny komfort  dzięki kierunkowości w sytuacjach, gdy sygnał do szumu może ulec zmianie. Czyni to poprzez zmniejszenie ogólnego poziomu podstawowego źródła hałasu z tyłu. Jeśli porusza się źródło hałasu, system będzie śledzić to w czasie rzeczywistym w celu utrzymania źródła hałasu na obniżonym poziomie

Automatyczna regulacja wiązki mikrofonu

Pomaga użytkownikowi skupić się na wypowiedzi w hałaśliwym otoczeniu.

Automatyczna regulacja mikrofonu

Poprawia stosunek sygnału do szumu w hałaśliwych sytuacjach, uznając dźwięki mowy, a także zapewnia komfort w wielokierunkowych w sytuacjach hałasu, a także w cichym otoczeniu cicho.

Technologia SoundScape

SoundScape skutecznie naśladuje naturalny proces przetwarzania dźwięków w ludzkim uch, dzięki unikalnej technologii przetwarzania niskich i wysokich częstotliwości.

Filtr sprzężenia zwrotnego 

Dynamiczny filtr sprzężenia

Skutecznie kontroluje zwrotne sygnały „ piski” nawet jeśli niespodziewanie zbliży się do aparatu jakiś przedmiot lub człowiek .

Adaptacyjna Eliminacja Sprzężenia

Oferuje solidne statycznej i dynamicznej redukcji sprzężeń przez odwracanie fazy, bez redukcji wzmocnienia.

Specjalne

Rejestrowanie danych

Wyświetla informacje o aparacie i danych środowiskowych. Po zaprogramowaniu aparatu i włączeni opcji rejestrowania danych, aparat po 5 min zapisuje informacje. Na wizycie kontrolnej można otworzyć rejestrator i zobaczyć statystki.

Adaptacja w środowisku akustycznym

Określa wzmocnienie zależne od  sytuacji akustycznych dla optymalizacji brzmienia w różnych środowiskach. Tak szybko jak urządzenie rozpozna jedno z środowisk akustycznych, wzmocnienie zostanie wyregulowane dla tego środowiska  automatycznie.

Zabezpieczenie

Nano powłoka

Aparaty słuchowe przez większość okresu użytkowania są eksploatowane w warunkach środowiska, które są raczej nieprzyjazne dla elektroniki. Konsekwencjami tego rodzaju warunków może być ograniczona wydajność urządzenia po jego całkowite uszkodzenie czynnościowe. W ostatnim czasie Interton stosuje  zaawansowaną technologię zabezpieczającą, która ma chronić urządzenia przed wieloma znanymi negatywnymi czynnikami środowiskowymi, takimi jak substancje agresywne, zmiany temperatur i wilgoć.

Podstawowe opcje

Tony sygnału

Wskazuje podczas przełączania pomiędzy programami lub mają słabą baterię.

Regulacja głośności

Potencjometr pozwala wyregulować głośność ręcznie, kiedy trzeba.

Przycisk

Przycisk umożliwia ręczne przełączanie między programami gdy napotkasz różne środowiska akustyczne.

Cewka

W miejscach publicznych, takich jak kościoły, teatry i na lotniskach, cewka pozwala przesłać sygnał dźwiękowy bezpośrednio do aparatu słuchowego.

Stan gotowości

Przełącza aparat słuchowy w stan wstrzymania tj. o  niskim poborze mocy, co pomaga zmaksymalizować żywotność baterii.

Open / Cienka wężyk

Otwarte dopasowanie pozwala na jeszcze bardziej naturalną percepcję dźwięku.

Opóźniony start

Włączenie wzmocnienie następuje po kilku sekund, aby zwiększyć komfort użytkownika po włożeniu urządzenia.

Nauka głośności potencjometru

Aparat za pomocą VC uczy się preferencji klienta w różnych środowiskach dźwiękowych, a następnie automatycznie dostosowuje głośność do korzystnych poziomów w każdym środowisku.

Podbicie niskich częstotliwości

Wyrównanie niski częstotliwości ,  w przypadku kiedy aktywny jest system stałej  kierunkowości.

DAI (BTE)

Bezpośrednie wejście audio (DAI) umożliwia podłączenie systemów FM i innych aplikacji (np. w szkołach).